JM SANTE Poliderm - ošetrujúci sprej na pokožku so sklonom k lupinám, dermatózam a zápalom pre psov a mačky – 100 ml
Kód: VETJMSSPU0017Podrobný popis
JM SANTE Poliderm - ošetrujúci sprej na pokožku so sklonom k lupinám, dermatózam a zápalom pre psov a mačky – 100 ml| Kategória produktu | Kondicionér |
| Typ balenia | Fľaša |
| Efekt šampónu | Revitalizačný, Proti svrabu, Upokojujúce podráždenie, Regenerácia, Ošetrovanie, Protizápalový |
| Špecifické potreby zvieraťa | Lupiny, Mastná srsť |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Hlasitosť | 100 ml |
| Hmotnosť | 150 g |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5902596718589 |
| Kategória produktu: | Kondicionér |
| Typ balenia: | Fľaša |
| Efekt šampónu: | Revitalizačný, Proti svrabu, Upokojujúce podráždenie, Regenerácia, Ošetrovanie, Protizápalový |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Lupiny, Mastná srsť |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Hlasitosť: | 100 ml |
| Hmotnosť: | 150 g |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
