JM SANTE Polisept Vet Recovery - energetický prípravok pre psov a mačky – 12 ml
Kód: VETJMSSPU0005Podrobný popis
JM SANTE Polisept Vet Recovery - energetický prípravok pre psov a mačky – 12 ml| Typ balenia | Rúra |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rekonvalescencie, Zotavenie |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Ďalšie funkcie | Rekonvalescencia |
| Hlasitosť | 12 ml |
| Hmotnosť | 30 g |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5902596718183 |
| Typ balenia: | Rúra |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rekonvalescencie, Zotavenie |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Ďalšie funkcie: | Rekonvalescencia |
| Hlasitosť: | 12 ml |
| Hmotnosť: | 30 g |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
