JM SANTE Vet Protector Sprej do ústnej dutiny – tekutina do ústnej dutiny pre psov a mačky - 30 ml
Kód: VETJMSSPU0011Podrobný popis
JM SANTE Vet Protector Sprej do ústnej dutiny – tekutina do ústnej dutiny pre psov a mačky - 30 ml| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Tekuté |
| Ďalšie funkcie | Zubné, Bez obilnín, Bez lepku |
| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Typ balenia | Fľaša |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Ústna hygiena |
| Bez cukru | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zuby, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zníženie tvorby zubného kameňa |
| Hmotnosť | 100 g |
| Upozornenia | Store in a cool, dry place., Avoid contact with eyes and skin., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5902596718251 |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Tekuté |
| Ďalšie funkcie: | Zubné, Bez obilnín, Bez lepku |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Typ balenia: | Fľaša |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Ústna hygiena |
| Bez cukru: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zuby, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zníženie tvorby zubného kameňa |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Upozornenia: | Store in a cool, dry place., Avoid contact with eyes and skin., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
