POKUSA Cod liver oil - olej z tresčej pečene pre psa a mačku – 250 ml
Kód: VETPKSSPU0003Podrobný popis
POKUSA Cod liver oil - olej z tresčej pečene pre psa a mačku – 250 ml| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | Fľaša |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Úľava od stresu, Bez obilnín, Vlasy a pokožka, Monobielkoviny, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Forma | Tekuté |
| Bez cukru | Áno |
| Hmotnosť | 250 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Koža a srsť, Zníženie nervového napätia, Silné a zdravé kosti, Zlepšenie zdravia kože |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah vlhkosti | 0,1% |
| Obsah tuku | 99,97% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5904158305428 |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | Fľaša |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Úľava od stresu, Bez obilnín, Vlasy a pokožka, Monobielkoviny, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Forma: | Tekuté |
| Bez cukru: | Áno |
| Hmotnosť: | 250 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Koža a srsť, Zníženie nervového napätia, Silné a zdravé kosti, Zlepšenie zdravia kože |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah vlhkosti: | 0,1% |
| Obsah tuku: | 99,97% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
