POKUSA NoStress - doplnky výživy pre psov a mačky - 60ks
Kód: VETPKSSPU0037Podrobný popis
POKUSA NoStress - doplnky výživy pre psov a mačky - 60ks| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Bez lepku, Úľava od stresu |
| Kategória | Pre mačky, Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Forma | Tabletka |
| Typ balenia | Plastová nádoba |
| Hmotnosť | 33 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Stres |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Upozornenia | Do not dispose of in ordinary refuse; observe local regulations for the disposal of medical waste., Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes, skin and clothing. |
| Obsah vlhkosti | 2,8% |
| Obsah tuku | 0,4% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5906874731680 |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Bez lepku, Úľava od stresu |
| Kategória: | Pre mačky, Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Forma: | Tabletka |
| Typ balenia: | Plastová nádoba |
| Hmotnosť: | 33 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Stres |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Upozornenia: | Do not dispose of in ordinary refuse; observe local regulations for the disposal of medical waste., Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes, skin and clothing. |
| Obsah vlhkosti: | 2,8% |
| Obsah tuku: | 0,4% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
