POKUSA Omega-3 Fish oil - rybí olej pre psov a mačky – 1000ml
Kód: VETPKSSPU0008Podrobný popis
POKUSA Omega-3 Fish oil - rybí olej pre psov a mačky – 1000ml| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Ďalšie funkcie | Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Bez obilnín, Zlyhanie obličiek, Zlyhanie srdca, Vlasy a pokožka, Podpora kĺbov |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Forma | Tekuté |
| Bez cukru | Áno |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana obličiek, Ochrana pred ochorením srdca, Koža a srsť, Srdce, Vypadávanie vlasov, Ochrana kĺbov |
| Typ balenia | Fľaša |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5904158305374 |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Ďalšie funkcie: | Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Bez obilnín, Zlyhanie obličiek, Zlyhanie srdca, Vlasy a pokožka, Podpora kĺbov |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Forma: | Tekuté |
| Bez cukru: | Áno |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana obličiek, Ochrana pred ochorením srdca, Koža a srsť, Srdce, Vypadávanie vlasov, Ochrana kĺbov |
| Typ balenia: | Fľaša |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
