POKUSA RawDietLine Alga - doplnky výživy pre psov a mačky - 350g
Kód: VETPKSSPU0013Podrobný popis
POKUSA RawDietLine Alga - doplnky výživy pre psov a mačky - 350g| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zuby, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zníženie tvorby zubného kameňa, Silná imunita |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Podpora imunity, Bez obilnín, Zubné |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Typ balenia | Plastová nádoba |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hmotnosť | 350 g |
| Bez cukru | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Forma | Prášok |
| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Bez gluténu | Áno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes, skin and clothing., Do not dispose of in ordinary refuse; observe local regulations for the disposal of medical waste. |
| Obsah tuku | 2,8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5904730919081 |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zuby, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zníženie tvorby zubného kameňa, Silná imunita |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Podpora imunity, Bez obilnín, Zubné |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Typ balenia: | Plastová nádoba |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hmotnosť: | 350 g |
| Bez cukru: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Forma: | Prášok |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Bez gluténu: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes, skin and clothing., Do not dispose of in ordinary refuse; observe local regulations for the disposal of medical waste. |
| Obsah tuku: | 2,8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
