POKUSA RawDietLine Calcium Eggshell - doplnky výživy pre psov a mačky - 500g
Kód: VETPKSSPU0017Podrobný popis
POKUSA RawDietLine Calcium Eggshell - doplnky výživy pre psov a mačky - 500g| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie | Zubné, Bez obilnín, Obdobie rastu, Bez lepku |
| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Bez cukru | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Prášok |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | Plastová nádoba |
| Špecifické potreby zvieraťa | Silné a zdravé kosti, Zuby, Obdobie rastu, Štruktúra kostí |
| Hmotnosť | 500 g |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Upozornenia | Do not dispose of in ordinary refuse; observe local regulations for the disposal of medical waste., Avoid contact with eyes, skin and clothing., Keep out of the reach of children. |
| Proteíny | 4,30% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5904730919364 |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie: | Zubné, Bez obilnín, Obdobie rastu, Bez lepku |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Bez cukru: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Prášok |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | Plastová nádoba |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Silné a zdravé kosti, Zuby, Obdobie rastu, Štruktúra kostí |
| Hmotnosť: | 500 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Upozornenia: | Do not dispose of in ordinary refuse; observe local regulations for the disposal of medical waste., Avoid contact with eyes, skin and clothing., Keep out of the reach of children. |
| Proteíny: | 4,30% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
