POKUSA RawDietLine Cistus - doplnky výživy pre psov a mačky - 120 ks
Kód: VETPKSSPU0018Podrobný popis
POKUSA RawDietLine Cistus - doplnky výživy pre psov a mačky - 120 ks| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Bez cukru | Áno |
| Hmotnosť | 60 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Silná imunita, Problémy s parazitmi |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Podpora imunity, Alergia, Bez obilnín |
| Kategória | Pre mačky, Pre psa |
| Bez gluténu | Áno |
| Typ balenia | Plastová nádoba |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Forma | Tabletka |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not dispose of in ordinary refuse; observe local regulations for the disposal of medical waste., Avoid contact with eyes, skin and clothing. |
| Hrubá vláknina | 37% |
| Obsah tuku | 1,7% |
| Proteíny | 3,9% |
| Hrubý popol | 3,1% |
| Obsah vlhkosti | 7,4% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5906874731314 |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Bez cukru: | Áno |
| Hmotnosť: | 60 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Silná imunita, Problémy s parazitmi |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Podpora imunity, Alergia, Bez obilnín |
| Kategória: | Pre mačky, Pre psa |
| Bez gluténu: | Áno |
| Typ balenia: | Plastová nádoba |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Forma: | Tabletka |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not dispose of in ordinary refuse; observe local regulations for the disposal of medical waste., Avoid contact with eyes, skin and clothing. |
| Hrubá vláknina: | 37% |
| Obsah tuku: | 1,7% |
| Proteíny: | 3,9% |
| Hrubý popol: | 3,1% |
| Obsah vlhkosti: | 7,4% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
