POKUSA RawDietLine Rose Hip - doplnky výživy pre psov a mačky - 200g
Kód: VETPKSSPU0033Podrobný popis
POKUSA RawDietLine Rose Hip - doplnky výživy pre psov a mačky - 200g| Bez gluténu | Áno |
| Typ balenia | Plastová nádoba |
| Ďalšie funkcie | Chorý močový trakt, Bez lepku, Podpora imunity, Pre seniorov, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav |
| Forma | Prášok |
| Špecifické potreby zvieraťa | Kontrola funkcie močových ciest, Silná imunita, Ochrana močového systému |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Hmotnosť | 200 g |
| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Upozornenia | Avoid contact with eyes, skin and clothing., Keep out of the reach of children., Do not dispose of in ordinary refuse; observe local regulations for the disposal of medical waste. |
| Hrubý popol | 7% |
| Hrubá vláknina | 36,2% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5904730919623 |
| Bez gluténu: | Áno |
| Typ balenia: | Plastová nádoba |
| Ďalšie funkcie: | Chorý močový trakt, Bez lepku, Podpora imunity, Pre seniorov, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav |
| Forma: | Prášok |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Kontrola funkcie močových ciest, Silná imunita, Ochrana močového systému |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Upozornenia: | Avoid contact with eyes, skin and clothing., Keep out of the reach of children., Do not dispose of in ordinary refuse; observe local regulations for the disposal of medical waste. |
| Hrubý popol: | 7% |
| Hrubá vláknina: | 36,2% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
