PURINA Pro Plan FortiFlora - doplnok pre vašu mačku - 30 x 1g
Kód: DLKPUISPL0002Podrobný popis
PURINA Pro Plan FortiFlora - doplnok pre vašu mačku - 30 x 1g| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Typ zvieraťa | Mačka |
| Typ balenia | Lepenka |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Prášok |
| Účinky na zdravie | Obnova črevnej mikroflóry, podpora imunitného systému |
| Séria | PURINA Pro Plan Veterinary Diets |
| Ďalšie funkcie | Podpora imunity, Podpora trávenia, Rekonvalescencia |
| Kategória | Pre mačky |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior, Dospelí, Senior |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Fáza života zvieraťa | Všetko |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Množstvo | 30 |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Špecifické potreby zvieraťa | Akútna hnačka, Prevencia gastritídy a kolitídy, Poruchy vstrebávania v črevách, Stabilizácia črevnej bakteriálnej flóry, Správne trávenie, Podpora pri zápalových ochoreniach čriev (IBD), Citlivý žalúdok |
| Hmotnosť | 30x1g |
| Bez gluténu | Áno |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Upozornenia | In case of ingestion, contact a doctor immediately., Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes and skin. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 8445290040794 |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Typ zvieraťa: | Mačka |
| Typ balenia: | Lepenka |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Prášok |
| Účinky na zdravie: | Obnova črevnej mikroflóry, podpora imunitného systému |
| Séria: | PURINA Pro Plan Veterinary Diets |
| Ďalšie funkcie: | Podpora imunity, Podpora trávenia, Rekonvalescencia |
| Kategória: | Pre mačky |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior, Dospelí, Senior |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Fáza života zvieraťa: | Všetko |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Množstvo: | 30 |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Akútna hnačka, Prevencia gastritídy a kolitídy, Poruchy vstrebávania v črevách, Stabilizácia črevnej bakteriálnej flóry, Správne trávenie, Podpora pri zápalových ochoreniach čriev (IBD), Citlivý žalúdok |
| Hmotnosť: | 30x1g |
| Bez gluténu: | Áno |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Upozornenia: | In case of ingestion, contact a doctor immediately., Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes and skin. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
