VET PROTECTOR Gastro Butyrate - doplnky výživy pre psa a mačku - 60ml
Kód: VETJMSSPU0023Podrobný popis
VET PROTECTOR Gastro Butyrate - doplnky výživy pre psa a mačku - 60ml| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Bez gluténu | Áno |
| Ďalšie funkcie | Gastrointestinálne problémy, Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia | Plastový obal |
| Forma | Pevné |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Akútna hnačka, Extrínna pankreatická insuficiencia, Zníženie potravinovej intolerancie, Poruchy vstrebávania v črevách, Stabilizácia črevnej bakteriálnej flóry, Správne trávenie, Pankreatická nedostatočnosť, Akútne a chronické gastrointestinálne poruchy |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hmotnosť | 70 g |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5902596718916 |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Bez gluténu: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Gastrointestinálne problémy, Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia: | Plastový obal |
| Forma: | Pevné |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Akútna hnačka, Extrínna pankreatická insuficiencia, Zníženie potravinovej intolerancie, Poruchy vstrebávania v črevách, Stabilizácia črevnej bakteriálnej flóry, Správne trávenie, Pankreatická nedostatočnosť, Akútne a chronické gastrointestinálne poruchy |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hmotnosť: | 70 g |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
