VETEXPERT Calm&Relax Mini - doplnky pre psov a mačky - 30 ks
Kód: DLZVEEPLU0013Podrobný popis
VETEXPERT Calm&Relax Mini - doplnky pre psov a mačky - 30 ks| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Stres |
| Bez cukru | Áno |
| Hmotnosť | 100 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Úľava od stresu |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Plastový obal |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória | Pre mačky, Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes and skin., Store in a cool, dry place. |
| Hrubá vláknina | 1% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5902414215269 |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Stres |
| Bez cukru: | Áno |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Úľava od stresu |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Plastový obal |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória: | Pre mačky, Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes and skin., Store in a cool, dry place. |
| Hrubá vláknina: | 1% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
