VETEXPERT Caryodent Finger Wipes - vitamíny pre psa - 100 ml
Kód: DLZVEEPLU0027Podrobný popis
VETEXPERT Caryodent Finger Wipes - vitamíny pre psa - 100 ml| Hmotnosť | 250 g |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ balenia | Plastový obal |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie tvorby zubného kameňa, Zuby, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa |
| Bez gluténu | Áno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie | Zubné, Bez lepku, Podpora imunity, Rekonvalescencia, Bez obilnín, Vlasy a pokožka |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória | Pre mačky, Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Kategória produktu | Ústna hygiena |
| Upozornenia | Avoid contact with eyes, skin and clothing., Do not dispose of in ordinary refuse; observe local regulations for the disposal of medical waste., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5902414212268 |
| Hmotnosť: | 250 g |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ balenia: | Plastový obal |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie tvorby zubného kameňa, Zuby, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa |
| Bez gluténu: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie: | Zubné, Bez lepku, Podpora imunity, Rekonvalescencia, Bez obilnín, Vlasy a pokožka |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória: | Pre mačky, Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Kategória produktu: | Ústna hygiena |
| Upozornenia: | Avoid contact with eyes, skin and clothing., Do not dispose of in ordinary refuse; observe local regulations for the disposal of medical waste., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
