VETEXPERT Detox Care Pure White Conditioner - kondicionér pre psov a mačky - 150 ml
Kód: DLZVEEPLU0024Podrobný popis
VETEXPERT Detox Care Pure White Conditioner - kondicionér pre psov a mačky - 150 ml| Efekt šampónu | Rozjasnenie, Osviežujúce, Posilnenie, Ochrana farby |
| Kategória produktu | Kondicionér |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat | Biely plášť, Svetlý plášť |
| Typ balenia | Fľaša |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Hlasitosť | 150 ml |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hmotnosť | 200 g |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes, skin and clothing., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5902414213272 |
| Efekt šampónu: | Rozjasnenie, Osviežujúce, Posilnenie, Ochrana farby |
| Kategória produktu: | Kondicionér |
| Vhodné pre tieto typy srsti zvierat: | Biely plášť, Svetlý plášť |
| Typ balenia: | Fľaša |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Hlasitosť: | 150 ml |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes, skin and clothing., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
