VETEXPERT Eye Cleanser - tekočina za nego oči za pse in mačke - 100 ml
Kód: DLZVEEPLU0012Podrobný popis
VETEXPERT Eye Cleanser - tekočina za nego oči za pse in mačke - 100 ml| Séria | Kozmetika VETEXPERT |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS08: Nebezpečnosť pre zdravie |
| Upozornenia | Avoid contact with eyes and skin., Do not pour into drains. Dispose of the product and its container as hazardous waste., Use in well-ventilated areas. |
| Kategória | Pre mačky, Pre psa |
| Hlasitosť | 100 ml |
| Kategória produktu | Hygienické príslušenstvo |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Pre seniorov |
| Typ balenia | Fľaša |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5902414202436 |
| Séria: | Kozmetika VETEXPERT |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivé, GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS08: Nebezpečnosť pre zdravie |
| Upozornenia: | Avoid contact with eyes and skin., Do not pour into drains. Dispose of the product and its container as hazardous waste., Use in well-ventilated areas. |
| Kategória: | Pre mačky, Pre psa |
| Hlasitosť: | 100 ml |
| Kategória produktu: | Hygienické príslušenstvo |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Pre seniorov |
| Typ balenia: | Fľaša |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
