VETEXPERT Multivitamin Mini - doplnky pre psov a mačky - 30 ks
Kód: DLZVEEPLU0014Podrobný popis
VETEXPERT Multivitamin Mini - doplnky pre psov a mačky - 30 ks| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Podpora imunity |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Plastový obal |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Bez gluténu | Áno |
| Hmotnosť | 100 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Silná imunita |
| Upozornenia | Avoid contact with eyes and skin., Keep out of the reach of children., Store in a cool, dry place. |
| Hrubá vláknina | 0,07% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5902414215252 |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Podpora imunity |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Plastový obal |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Silná imunita |
| Upozornenia: | Avoid contact with eyes and skin., Keep out of the reach of children., Store in a cool, dry place. |
| Hrubá vláknina: | 0,07% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
