VETEXPERT TrichoCat - pasta za odmrzovanje mačk - 120 g
Kód: DLKVEESPL0002Podrobný popis
VETEXPERT TrichoCat - pasta za odmrzovanje mačk - 120 g| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Rúra |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana tráviaceho traktu, Odstránenie vlasových guľôčok |
| Kategória produktu | Pasta proti vlasom, Vitamíny a výživa |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Podpora trávenia, Bez obilnín, Kontrola bezoárov |
| Kategória | Pre mačky |
| Bez cukru | Áno |
| Hmotnosť | 120 g |
| Typ liečby | Funkčné |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Séria | VETEXPERT Vitamíny a výživové doplnky |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes and skin., In case of ingestion, contact a doctor immediately. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5902414201514 |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Rúra |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana tráviaceho traktu, Odstránenie vlasových guľôčok |
| Kategória produktu: | Pasta proti vlasom, Vitamíny a výživa |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Podpora trávenia, Bez obilnín, Kontrola bezoárov |
| Kategória: | Pre mačky |
| Bez cukru: | Áno |
| Hmotnosť: | 120 g |
| Typ liečby: | Funkčné |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Séria: | VETEXPERT Vitamíny a výživové doplnky |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes and skin., In case of ingestion, contact a doctor immediately. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
