VETFOOD Flora Defense - doplnky výživy pre psov a mačky - 30ks
Kód: VETVTFSPU0022Podrobný popis
VETFOOD Flora Defense - doplnky výživy pre psov a mačky - 30ks| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Hmotnosť | 60 g |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Forma | Tabletka |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia | Lepenka |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana tráviaceho traktu, Prevencia premnoženia črevnej bakteriálnej flóry, Silná imunita, Stabilizácia črevnej bakteriálnej flóry, Správne trávenie |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez gluténu | Áno |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Podpora imunity, Gastrointestinálne problémy |
| Bez cukru | Áno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not dispose of in ordinary refuse; observe local regulations for the disposal of medical waste., Avoid contact with eyes, skin and clothing. |
| Hrubý popol | 2,2% |
| Proteíny | 16,1% |
| Obsah tuku | 7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5907368874579 |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Hmotnosť: | 60 g |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Forma: | Tabletka |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia: | Lepenka |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana tráviaceho traktu, Prevencia premnoženia črevnej bakteriálnej flóry, Silná imunita, Stabilizácia črevnej bakteriálnej flóry, Správne trávenie |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez gluténu: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Podpora imunity, Gastrointestinálne problémy |
| Bez cukru: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not dispose of in ordinary refuse; observe local regulations for the disposal of medical waste., Avoid contact with eyes, skin and clothing. |
| Hrubý popol: | 2,2% |
| Proteíny: | 16,1% |
| Obsah tuku: | 7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
