VETFOOD Maxi/Guard® OraZn® - prípravok na hygienu ústnej dutiny pre psov a mačky - 59 ml
Kód: VETVTFSPU0029Podrobný popis
VETFOOD Maxi/Guard® OraZn® - prípravok na hygienu ústnej dutiny pre psov a mačky - 59 ml| Ďalšie funkcie | Zubné |
| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zlý dych, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zuby, Zníženie tvorby zubného kameňa |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Áno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Tekuté |
| Hmotnosť | 60 g |
| Kategória produktu | Ústna hygiena |
| Typ balenia | Fľaša |
| Bez gluténu | Áno |
| Upozornenia | Do not dispose of in ordinary refuse; observe local regulations for the disposal of medical waste., Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes, skin and clothing. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5907368889047 |
| Ďalšie funkcie: | Zubné |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zlý dych, Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zuby, Zníženie tvorby zubného kameňa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Tekuté |
| Hmotnosť: | 60 g |
| Kategória produktu: | Ústna hygiena |
| Typ balenia: | Fľaša |
| Bez gluténu: | Áno |
| Upozornenia: | Do not dispose of in ordinary refuse; observe local regulations for the disposal of medical waste., Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes, skin and clothing. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
