VETOQUINOL Dronspot (2,5-5kg) - odčervovacie kvapky pre mačky - 2x0,7ml
Kód: VETVEOSPK0008Podrobný popis
VETOQUINOL Dronspot (2,5-5kg) - odčervovacie kvapky pre mačky - 2x0,7ml| Hmotnosť mačky | 2,5-5 kg |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategória produktu | Prípravky na odčervenie |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória | Pre mačky |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 3605870104598 |
| Hmotnosť mačky: | 2,5-5 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategória produktu: | Prípravky na odčervenie |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória: | Pre mačky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
