VIRBAC EpiOtic Ear Cleanser - tekutý prípravok na starostlivosť o uši pre psov a mačky - 60 ml
Kód: DLZVIBPLU0002Podrobný popis
VIRBAC EpiOtic Ear Cleanser - tekutý prípravok na starostlivosť o uši pre psov a mačky - 60 ml| Špecifické potreby zvieraťa | Redukcia nepríjemných zápachov |
| Hmotnosť | 60 g |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Forma | Tekuté |
| Typ balenia | Fľaša |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategória produktu | Ušná tekutina |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 3597134006550 |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Redukcia nepríjemných zápachov |
| Hmotnosť: | 60 g |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Forma: | Tekuté |
| Typ balenia: | Fľaša |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategória produktu: | Ušná tekutina |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
