VIRBAC Movoflex Joints - doplnky výživy pre mačky - 30 ks
Kód: DLKVIBSPL0004Podrobný popis
VIRBAC Movoflex Joints - doplnky výživy pre mačky - 30 ks| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | Plastová nádoba |
| Ďalšie funkcie | Podpora kĺbov |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Nie |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Bez gluténu | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Morské plody |
| Hmotnosť | 150 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Vývoj kĺbov, Ochrana kĺbov, Osteoartróza |
| Forma | Pevné |
| Kategória | Pre mačky |
| Upozornenia | Avoid contact with eyes and skin., Keep out of the reach of children., Store in a cool, dry place. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 3597134005041 |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | Plastová nádoba |
| Ďalšie funkcie: | Podpora kĺbov |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Nie |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Bez gluténu: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Morské plody |
| Hmotnosť: | 150 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Vývoj kĺbov, Ochrana kĺbov, Osteoartróza |
| Forma: | Pevné |
| Kategória: | Pre mačky |
| Upozornenia: | Avoid contact with eyes and skin., Keep out of the reach of children., Store in a cool, dry place. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
