Súprava Clementoni – Mydlárska dielňa
Kód: EIRCLEWNA0052Podrobný popis
Súprava Clementoni – Mydlárska dielňa| Typ produktu | Súprava |
| Odporúčané pohlavia | Chlapec / dievča |
| Vyžadované batérie | Nie |
| Odporúčaný vek (min) | 8 rok / roky |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Hĺbka balenia | 210 mm |
| Výška balenia | 55 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 283 g |
| Šírka balenia | 150 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supporting learning |
|---|---|
| EAN: | 8005125609499 |
| Typ produktu: | Súprava |
| Odporúčané pohlavia: | Chlapec / dievča |
| Vyžadované batérie: | Nie |
| Odporúčaný vek (min): | 8 rok / roky |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Hĺbka balenia: | 210 mm |
| Výška balenia: | 55 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 283 g |
| Šírka balenia: | 150 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
