ALMERA TV skrinka 180,5x42x52,5 orech/kašmír + čierny krb
Kód: STVCMMZPM0348Podrobný popis
ALMERA TV skrinka 180,5x42x52,5 orech/kašmír + čierny krb| Dostupné možnosti | Voliteľné osvetlenie, predávané samostatne |
| Farba dverí | Kašmír |
| Materiál rukoväte | Kov |
| Typ povrchovej úpravy police | Matný |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Materiál police | Drevotrieskové dosky |
| Typ povrchu | Texturovaný povrch |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Matný |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Počet dverí | 2 dvere/dverí |
| Štýl | Moderné |
| Police | Nie |
| Typ povrchovej úpravy | Matný |
| Materiál povrchu | laminát |
| Farba rámčeka | Orech |
| Kolekcia | ALMERA |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Otočné kolieska | Nie |
| Materiál povrchu poličiek | laminát |
| Vrchný náter | Orech |
| Zábradlia | Áno |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Zásuvky | Nie |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Materiál nožičiek | Kov |
| Predmontované | Nie |
| Farba rukoväte | Čierna |
| Farba police | Orech |
| Predný materiál | Drevotrieskové dosky |
| Výška nôh | 15 cm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Šírka | 1805 mm |
| Výška | 525 mm |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Hrúbka dverí | 1,6 cm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 31,5 kg |
| Výška balenia | 80 mm |
| Hĺbka balenia | 1935 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Typ balenia | Lepenka |
| Počet obalových krabíc | 1 |
| Návod na inštaláciu | Áno |
| Šírka balenia | 455 mm |
| Správa napájania | 220-240V~ 50Hz |
| Farby plameňov | Červená, modrá, fialová/ružová |
| Funkcia vykurovania | 16 - 28℃ |
| Elektrický krb | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tables and cabinets for RTV equipment |
|---|---|
| EAN: | 5903815011702 |
| Dostupné možnosti: | Voliteľné osvetlenie, predávané samostatne |
| Farba dverí: | Kašmír |
| Materiál rukoväte: | Kov |
| Typ povrchovej úpravy police: | Matný |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Materiál police: | Drevotrieskové dosky |
| Typ povrchu: | Texturovaný povrch |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Matný |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Počet dverí: | 2 dvere/dverí |
| Štýl: | Moderné |
| Police: | Nie |
| Typ povrchovej úpravy: | Matný |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Farba rámčeka: | Orech |
| Kolekcia: | ALMERA |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Materiál povrchu poličiek: | laminát |
| Vrchný náter: | Orech |
| Zábradlia: | Áno |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Zásuvky: | Nie |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál nožičiek: | Kov |
| Predmontované: | Nie |
| Farba rukoväte: | Čierna |
| Farba police: | Orech |
| Predný materiál: | Drevotrieskové dosky |
| Výška nôh: | 15 cm |
| Hĺbka: | 420 mm |
| Šírka: | 1805 mm |
| Výška: | 525 mm |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Hrúbka dverí: | 1,6 cm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 31,5 kg |
| Výška balenia: | 80 mm |
| Hĺbka balenia: | 1935 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Typ balenia: | Lepenka |
| Počet obalových krabíc: | 1 |
| Návod na inštaláciu: | Áno |
| Šírka balenia: | 455 mm |
| Správa napájania: | 220-240V~ 50Hz |
| Farby plameňov: | Červená, modrá, fialová/ružová |
| Funkcia vykurovania: | 16 - 28℃ |
| Elektrický krb: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
