Cama LIFE BI/SZ stolík pre TV a zábavné centrá
Kód: STVCMMZPM0131Podrobný popis
Cama LIFE BI/SZ stolík pre TV a zábavné centrá| Nastavte obsah | TV skrinka vysoká x 1, Nízka plošina x 1 |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Zásuvky | Nie |
| Typ povrchovej úpravy | Matný |
| Štýl | Moderné |
| Predmontované | Nie |
| Farba dverí | Šedá |
| Počet dverí | 1 dvere/dverí |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Kolekcia | LIFE |
| Ďalšie informácie | Jeden predný otvor smerom nadol, Fronty bez rukoväte, Dve pevné čelá vo vysokom lesku, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Nábytok na vlastnú montáž, Vnútri jednej priehradky, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám |
| Vrchný náter | Biela |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Police | Nie |
| Materiál povrchu | laminát |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Farba rámčeka | Biela |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Predný materiál | Drevotrieskové dosky |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Výška | 350 mm |
| Rozmery TV skrinky | 120 x 35 x 42 cm |
| Šírka | 3000 mm |
| Rozmery platformy | 180 x 8 x 42 cm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 40 kg |
| Počet obalových krabíc | 2 |
| Hmotnosť druhého balenia | 17 kg |
| Hmotnosť prvého balenia | 23 kg |
| Rozmery druhého balenia | 187 x 45 x 4 cm |
| Rozmery prvého balenia | 127 x 45 x 7,5 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tables and cabinets for RTV equipment |
|---|---|
| EAN: | 5903815001994 |
| Nastavte obsah: | TV skrinka vysoká x 1, Nízka plošina x 1 |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Zásuvky: | Nie |
| Typ povrchovej úpravy: | Matný |
| Štýl: | Moderné |
| Predmontované: | Nie |
| Farba dverí: | Šedá |
| Počet dverí: | 1 dvere/dverí |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Kolekcia: | LIFE |
| Ďalšie informácie: | Jeden predný otvor smerom nadol, Fronty bez rukoväte, Dve pevné čelá vo vysokom lesku, Na fotografiách je ukážka usporiadania súpravy., Nábytok na vlastnú montáž, Vnútri jednej priehradky, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám |
| Vrchný náter: | Biela |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Police: | Nie |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Predný materiál: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Výška: | 350 mm |
| Rozmery TV skrinky: | 120 x 35 x 42 cm |
| Šírka: | 3000 mm |
| Rozmery platformy: | 180 x 8 x 42 cm |
| Hĺbka: | 420 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 40 kg |
| Počet obalových krabíc: | 2 |
| Hmotnosť druhého balenia: | 17 kg |
| Hmotnosť prvého balenia: | 23 kg |
| Rozmery druhého balenia: | 187 x 45 x 4 cm |
| Rozmery prvého balenia: | 127 x 45 x 7,5 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
