Cama LUCCA 5903815011344 stolík pre TV a zábavné centrá 1 police/políc
Kód: STVCMMZPM0375Podrobný popis
Cama LUCCA 5903815011344 stolík pre TV a zábavné centrá 1 police/políc| Typ povrchu | Texturovaný povrch |
| Počet dverí | 2 dvere/dverí |
| Dostupné možnosti | Voliteľné osvetlenie, predávané samostatne |
| Farba dverí | Kašmír |
| Štýl | Moderné |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Matný |
| Vrchný náter | Kašmír |
| Materiál povrchu | laminát |
| Typ povrchovej úpravy ostatných častí | Matný |
| Predný materiál | Drevotrieskové dosky |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Otočné kolieska | Nie |
| Typ povrchovej úpravy | Matný |
| Zábradlia | Nie |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Police | Nie |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Zásuvky | Nie |
| Farba nôh | Čierna |
| Farba rámčeka | Kašmír |
| Kolekcia | LUCCA |
| Predmontované | Nie |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Materiál nožičiek | Kov |
| Hrúbka dverí | 1,8 cm |
| Výška | 590 mm |
| Výška nôh | 20 cm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Šírka | 1800 mm |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Typ balenia | Lepenka |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Návod na inštaláciu | Áno |
| Funkcia vykurovania | 16 - 28℃ |
| Elektrický krb | Áno |
| Menovitý výkon | 1400-1600 W |
| Farby plameňov | Červená, modrá, fialová/ružová |
| Správa napájania | 220-240V~ 50Hz |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tables and cabinets for RTV equipment |
|---|---|
| EAN: | 5903815011344 |
| Typ povrchu: | Texturovaný povrch |
| Počet dverí: | 2 dvere/dverí |
| Dostupné možnosti: | Voliteľné osvetlenie, predávané samostatne |
| Farba dverí: | Kašmír |
| Štýl: | Moderné |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Matný |
| Vrchný náter: | Kašmír |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Typ povrchovej úpravy ostatných častí: | Matný |
| Predný materiál: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Typ povrchovej úpravy: | Matný |
| Zábradlia: | Nie |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Police: | Nie |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Zásuvky: | Nie |
| Farba nôh: | Čierna |
| Farba rámčeka: | Kašmír |
| Kolekcia: | LUCCA |
| Predmontované: | Nie |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Materiál nožičiek: | Kov |
| Hrúbka dverí: | 1,8 cm |
| Výška: | 590 mm |
| Výška nôh: | 20 cm |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Šírka: | 1800 mm |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Typ balenia: | Lepenka |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Návod na inštaláciu: | Áno |
| Funkcia vykurovania: | 16 - 28℃ |
| Elektrický krb: | Áno |
| Menovitý výkon: | 1400-1600 W |
| Farby plameňov: | Červená, modrá, fialová/ružová |
| Správa napájania: | 220-240V~ 50Hz |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
