Cama RTV skriňa EF + krb čierna TRESSE 180x40x54,5 matná zelená
Kód: STVCMMZPM0333Podrobný popis
Cama RTV skriňa EF + krb čierna TRESSE 180x40x54,5 matná zelená| Nastavte obsah | Návod na montáž x 1, TV skrinka x 1, Krb x1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1 |
| Predný materiál | Drevotrieskové dosky |
| Typ povrchovej úpravy police | Matný |
| Police | Áno |
| Materiál dverí | MDF |
| Typ povrchovej úpravy | Matný |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Zábradlia | Nie |
| Počet políc | 1 police/políc |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Otočné kolieska | Nie |
| Kolekcia | TRESSE |
| Štýl | Moderné |
| Počet dverí | 2 dvere/dverí |
| Materiál povrchu poličiek | laminát |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Zásuvky | Nie |
| Farba dverí | Zelená |
| Materiál police | Drevotrieskové dosky |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Matný |
| Osvetlenie | Voliteľné, predáva sa samostatne |
| Farba nôh | Zelená |
| Materiál povrchu | laminát |
| Vrchný náter | Zelená |
| Predmontované | Nie |
| Materiál nožičiek | Kov |
| Hĺbka | 400 mm |
| Výška | 545 mm |
| Hrúbka dverí | 1,6 cm |
| Šírka | 1800 mm |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Výška nôh | 15 cm |
| Správa napájania | 220-240V~ 50Hz |
| Funkcia vykurovania | 16 - 28℃ |
| Elektrický krb | Áno |
| Menovitý výkon | 1400-1600 W |
| Farby plameňov | Červená, modrá, fialová/ružová |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Avoid contact with water and moisture., Regularly check the stability and use the product safely., Assembly must be carried out in accordance with the instructions, using the appropriate tools. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tables and cabinets for RTV equipment |
|---|---|
| EAN: | 5903815010071 |
| Nastavte obsah: | Návod na montáž x 1, TV skrinka x 1, Krb x1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1 |
| Predný materiál: | Drevotrieskové dosky |
| Typ povrchovej úpravy police: | Matný |
| Police: | Áno |
| Materiál dverí: | MDF |
| Typ povrchovej úpravy: | Matný |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Zábradlia: | Nie |
| Počet políc: | 1 police/políc |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Kolekcia: | TRESSE |
| Štýl: | Moderné |
| Počet dverí: | 2 dvere/dverí |
| Materiál povrchu poličiek: | laminát |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Zásuvky: | Nie |
| Farba dverí: | Zelená |
| Materiál police: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Matný |
| Osvetlenie: | Voliteľné, predáva sa samostatne |
| Farba nôh: | Zelená |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Vrchný náter: | Zelená |
| Predmontované: | Nie |
| Materiál nožičiek: | Kov |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Výška: | 545 mm |
| Hrúbka dverí: | 1,6 cm |
| Šírka: | 1800 mm |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Výška nôh: | 15 cm |
| Správa napájania: | 220-240V~ 50Hz |
| Funkcia vykurovania: | 16 - 28℃ |
| Elektrický krb: | Áno |
| Menovitý výkon: | 1400-1600 W |
| Farby plameňov: | Červená, modrá, fialová/ružová |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Avoid contact with water and moisture., Regularly check the stability and use the product safely., Assembly must be carried out in accordance with the instructions, using the appropriate tools. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
