Cama RTV skrinka LARA 183x35x37 biela matná + čierny krb
Kód: STVCMMZPM0311Podrobný popis
Cama RTV skrinka LARA 183x35x37 biela matná + čierny krb| Nastavte obsah | Krb x1, Návod na obsluhu x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, TV skrinka x 1 |
| Farba rámčeka | Biela |
| Predmontované | Nie |
| Typ povrchovej úpravy police | Matný |
| Materiál povrchu | laminát |
| Zábradlia | Nie |
| Počet dverí | 2 dvere/dverí |
| Štýl | Moderné |
| Typ povrchovej úpravy | Matný |
| Počet políc | 2 police/políc |
| Police | Áno |
| Farba zvyšných dielov | Čierna |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Ďalšie informácie | Funkcia vykurovania: 16-28 ℃, Fotografie súprav ukazujú vzorové usporiadanie s iným nábytkom z kolekcie. Ostatné kusy sú k dispozícii na predaj samostatne., Farby plameňa: červená, modrá, fialová/ružová, Vybavené elektrickým krbom |
| Materiál povrchu dvierok | Fólie |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Zásuvky | Nie |
| Materiál police | Drevotrieskové dosky |
| Osvetlenie | Voliteľné, predáva sa samostatne |
| Vrchný náter | Biela |
| Kolekcia | LARA |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Farba dverí | Biela |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Materiál povrchu poličiek | laminát |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Matný |
| Predný materiál | Drevotrieskové dosky |
| Farba police | Biela |
| Hĺbka | 350 mm |
| Šírka | 1830 mm |
| Výška | 370 mm |
| Menovitý výkon | 1400-1600 W |
| Energetické požiadavky | 220 - 240 V, 50 Hz |
| Počet obalových krabíc | 2 |
| Upozornenia | Assembly must be carried out in accordance with the instructions, using the appropriate tools., Avoid contact with water and moisture., Regularly check the stability and use the product safely. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tables and cabinets for RTV equipment |
|---|---|
| EAN: | 5903815009488 |
| Nastavte obsah: | Krb x1, Návod na obsluhu x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, TV skrinka x 1 |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Predmontované: | Nie |
| Typ povrchovej úpravy police: | Matný |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Zábradlia: | Nie |
| Počet dverí: | 2 dvere/dverí |
| Štýl: | Moderné |
| Typ povrchovej úpravy: | Matný |
| Počet políc: | 2 police/políc |
| Police: | Áno |
| Farba zvyšných dielov: | Čierna |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Ďalšie informácie: | Funkcia vykurovania: 16-28 ℃, Fotografie súprav ukazujú vzorové usporiadanie s iným nábytkom z kolekcie. Ostatné kusy sú k dispozícii na predaj samostatne., Farby plameňa: červená, modrá, fialová/ružová, Vybavené elektrickým krbom |
| Materiál povrchu dvierok: | Fólie |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Zásuvky: | Nie |
| Materiál police: | Drevotrieskové dosky |
| Osvetlenie: | Voliteľné, predáva sa samostatne |
| Vrchný náter: | Biela |
| Kolekcia: | LARA |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Farba dverí: | Biela |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál povrchu poličiek: | laminát |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Matný |
| Predný materiál: | Drevotrieskové dosky |
| Farba police: | Biela |
| Hĺbka: | 350 mm |
| Šírka: | 1830 mm |
| Výška: | 370 mm |
| Menovitý výkon: | 1400-1600 W |
| Energetické požiadavky: | 220 - 240 V, 50 Hz |
| Počet obalových krabíc: | 2 |
| Upozornenia: | Assembly must be carried out in accordance with the instructions, using the appropriate tools., Avoid contact with water and moisture., Regularly check the stability and use the product safely. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
