Cama RTV skrinka MERCI 180 x 40 x 53,5 cm čierna/dub remeselník + krb
Kód: STVCMMZPM0320Podrobný popis
Cama RTV skrinka MERCI 180 x 40 x 53,5 cm čierna/dub remeselník + krb| Typ povrchovej úpravy dvierok | Matný |
| Zábradlia | Nie |
| Typ povrchovej úpravy police | Matný |
| Typ povrchovej úpravy | Matný |
| Kolekcia | MERCI |
| Farba police | Čierna |
| Farba rámčeka | Čierna |
| Počet nôh | 6 noha/nohy |
| Vrchný náter | Čierna |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Zásuvky | Nie |
| Police | Áno |
| Nosnosť police | 3 kg |
| Predmontované | Nie |
| Počet dverí | 2 dvere/dverí |
| Štýl | Moderné |
| Počet políc | 2 police/políc |
| Farba dverí | Čierna, Dub |
| Hĺbka | 400 mm |
| Šírka | 1800 mm |
| Výška | 535 mm |
| Správa napájania | 220-240V~ 50Hz |
| Farby plameňov | Červená, modrá, fialová/ružová |
| Elektrický krb | Áno |
| Menovitý výkon | 1400-1600 W |
| Funkcia vykurovania | 16 - 28℃ |
| Materiál políc | drevotrieska |
| Materiál dverí | MDF, drevotrieskové dosky |
| Predný materiál | Drevotrieskové dosky |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Materiál nožičiek | Kov |
| Upozornenia | Assembly must be carried out in accordance with the instructions, using the appropriate tools., Avoid contact with water and moisture., Regularly check the stability and use the product safely. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tables and cabinets for RTV equipment |
|---|---|
| EAN: | 5903815009587 |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Matný |
| Zábradlia: | Nie |
| Typ povrchovej úpravy police: | Matný |
| Typ povrchovej úpravy: | Matný |
| Kolekcia: | MERCI |
| Farba police: | Čierna |
| Farba rámčeka: | Čierna |
| Počet nôh: | 6 noha/nohy |
| Vrchný náter: | Čierna |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Zásuvky: | Nie |
| Police: | Áno |
| Nosnosť police: | 3 kg |
| Predmontované: | Nie |
| Počet dverí: | 2 dvere/dverí |
| Štýl: | Moderné |
| Počet políc: | 2 police/políc |
| Farba dverí: | Čierna, Dub |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Šírka: | 1800 mm |
| Výška: | 535 mm |
| Správa napájania: | 220-240V~ 50Hz |
| Farby plameňov: | Červená, modrá, fialová/ružová |
| Elektrický krb: | Áno |
| Menovitý výkon: | 1400-1600 W |
| Funkcia vykurovania: | 16 - 28℃ |
| Materiál políc: | drevotrieska |
| Materiál dverí: | MDF, drevotrieskové dosky |
| Predný materiál: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál nožičiek: | Kov |
| Upozornenia: | Assembly must be carried out in accordance with the instructions, using the appropriate tools., Avoid contact with water and moisture., Regularly check the stability and use the product safely. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
