Cama RTV skrinka SIGMA1 180 dub sonoma/čierny lesk
Kód: STVCMMZPM0144Podrobný popis
Cama RTV skrinka SIGMA1 180 dub sonoma/čierny lesk| Nastavte obsah | Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Podstavec x 1, Návod na montáž x 1, TV skrinka x 1 |
| Farba rámčeka | Dub Sonoma, čierna |
| Zábradlia | Nie |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Ďalšie informácie | Podstavec: matná laminovaná drevotrieska, Nábytok na vlastnú montáž, Fronty bez rukoväte, Výška skrinky bez podstavca je 35 cm, Skrinku možno umiestniť na priložený podstavec alebo zavesiť na stenu, Predné časti sa otvárajú smerom nadol, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Všetky hrany viditeľné spredu pokryté lesklým PVC lemom, Dve otvorené priehradky |
| Materiál dverí | MDF, drevotrieskové dosky |
| Počet dverí | 2 dvere/dverí |
| Štýl | Moderné |
| Farba dverí | Dub Sonoma, čierna |
| Predmontované | Nie |
| Police | Nie |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Matný |
| Zásuvky | Nie |
| Materiál povrchu | laminát |
| Výška | 430 mm |
| Šírka | 1800 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Počet obalových krabíc | 2 |
| Rozmery prvého balenia | 176,5 x 50 x 10 cm |
| Rozmery druhého balenia | 103 x 40 x 5,5 cm |
| Hmotnosť druhého balenia | 11,5 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia | 45 kg |
| Hmotnosť prvého balenia | 33,5 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tables and cabinets for RTV equipment |
|---|---|
| Nastavte obsah: | Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Podstavec x 1, Návod na montáž x 1, TV skrinka x 1 |
| Farba rámčeka: | Dub Sonoma, čierna |
| Zábradlia: | Nie |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Ďalšie informácie: | Podstavec: matná laminovaná drevotrieska, Nábytok na vlastnú montáž, Fronty bez rukoväte, Výška skrinky bez podstavca je 35 cm, Skrinku možno umiestniť na priložený podstavec alebo zavesiť na stenu, Predné časti sa otvárajú smerom nadol, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Všetky hrany viditeľné spredu pokryté lesklým PVC lemom, Dve otvorené priehradky |
| Materiál dverí: | MDF, drevotrieskové dosky |
| Počet dverí: | 2 dvere/dverí |
| Štýl: | Moderné |
| Farba dverí: | Dub Sonoma, čierna |
| Predmontované: | Nie |
| Police: | Nie |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Matný |
| Zásuvky: | Nie |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Výška: | 430 mm |
| Šírka: | 1800 mm |
| Hĺbka: | 450 mm |
| Počet obalových krabíc: | 2 |
| Rozmery prvého balenia: | 176,5 x 50 x 10 cm |
| Rozmery druhého balenia: | 103 x 40 x 5,5 cm |
| Hmotnosť druhého balenia: | 11,5 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 45 kg |
| Hmotnosť prvého balenia: | 33,5 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
