Cama RTV skrinka SIGMA1 180 dub sonoma/lesklá biela
Kód: STVCMMZPM0143Podrobný popis
Cama RTV skrinka SIGMA1 180 dub sonoma/lesklá biela| Nastavte obsah | Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Návod na montáž x 1, TV skrinka x 1, Podstavec x 1 |
| Ďalšie informácie | Predné časti sa otvárajú smerom nadol, Výška skrinky bez podstavca je 35 cm, Skrinku možno umiestniť na priložený podstavec alebo zavesiť na stenu, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Fronty bez rukoväte, Všetky hrany viditeľné spredu pokryté lesklým PVC lemom, Podstavec: matná laminovaná drevotrieska, Nábytok na vlastnú montáž, Dve otvorené priehradky |
| Police | Nie |
| Materiál dverí | MDF, drevotrieskové dosky |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý/matný |
| Predmontované | Nie |
| Farba dverí | Dub Sonoma, biely |
| Zábradlia | Nie |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál povrchu | laminát |
| Počet dverí | 2 dvere/dverí |
| Štýl | Moderné |
| Zásuvky | Nie |
| Farba rámčeka | Dub Sonoma, biely |
| Výška | 430 mm |
| Šírka | 1800 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 45 kg |
| Hmotnosť druhého balenia | 11,5 kg |
| Počet obalových krabíc | 2 |
| Rozmery druhého balenia | 103 x 40 x 5,5 cm |
| Hmotnosť prvého balenia | 33,5 kg |
| Rozmery prvého balenia | 176,5 x 50 x 10 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tables and cabinets for RTV equipment |
|---|---|
| Nastavte obsah: | Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Návod na montáž x 1, TV skrinka x 1, Podstavec x 1 |
| Ďalšie informácie: | Predné časti sa otvárajú smerom nadol, Výška skrinky bez podstavca je 35 cm, Skrinku možno umiestniť na priložený podstavec alebo zavesiť na stenu, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Fronty bez rukoväte, Všetky hrany viditeľné spredu pokryté lesklým PVC lemom, Podstavec: matná laminovaná drevotrieska, Nábytok na vlastnú montáž, Dve otvorené priehradky |
| Police: | Nie |
| Materiál dverí: | MDF, drevotrieskové dosky |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý/matný |
| Predmontované: | Nie |
| Farba dverí: | Dub Sonoma, biely |
| Zábradlia: | Nie |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Počet dverí: | 2 dvere/dverí |
| Štýl: | Moderné |
| Zásuvky: | Nie |
| Farba rámčeka: | Dub Sonoma, biely |
| Výška: | 430 mm |
| Šírka: | 1800 mm |
| Hĺbka: | 450 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 45 kg |
| Hmotnosť druhého balenia: | 11,5 kg |
| Počet obalových krabíc: | 2 |
| Rozmery druhého balenia: | 103 x 40 x 5,5 cm |
| Hmotnosť prvého balenia: | 33,5 kg |
| Rozmery prvého balenia: | 176,5 x 50 x 10 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
