Cama RTV skrinka SIGMA1 180 lesklá čierna/čierna
Kód: STVCMMZPM0142Podrobný popis
Cama RTV skrinka SIGMA1 180 lesklá čierna/čierna| Nastavte obsah | Podstavec x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Návod na montáž x 1, TV skrinka x 1 |
| Farba rámčeka | Čierna |
| Zásuvky | Nie |
| Zábradlia | Nie |
| Ďalšie informácie | Fronty bez rukoväte, Podstavec: matná laminovaná drevotrieska, Výška skrinky bez podstavca je 35 cm, Skrinku možno umiestniť na priložený podstavec alebo zavesiť na stenu, Dve otvorené priehradky, Všetky hrany viditeľné spredu pokryté lesklým PVC lemom, Predné časti sa otvárajú smerom nadol, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Nábytok na vlastnú montáž |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Počet dverí | 2 dvere/dverí |
| Štýl | Moderné |
| Farba dverí | Čierna |
| Police | Nie |
| Materiál povrchu | laminát |
| Predmontované | Nie |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Vrchný náter | Čierna |
| Hĺbka | 450 mm |
| Výška | 430 mm |
| Šírka | 1800 mm |
| Hmotnosť prvého balenia | 33,5 kg |
| Rozmery druhého balenia | 103 x 40 x 5,5 cm |
| Rozmery prvého balenia | 176,5 x 50 x 10 cm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 45 kg |
| Hmotnosť druhého balenia | 11,5 kg |
| Počet obalových krabíc | 2 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tables and cabinets for RTV equipment |
|---|---|
| Nastavte obsah: | Podstavec x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Návod na montáž x 1, TV skrinka x 1 |
| Farba rámčeka: | Čierna |
| Zásuvky: | Nie |
| Zábradlia: | Nie |
| Ďalšie informácie: | Fronty bez rukoväte, Podstavec: matná laminovaná drevotrieska, Výška skrinky bez podstavca je 35 cm, Skrinku možno umiestniť na priložený podstavec alebo zavesiť na stenu, Dve otvorené priehradky, Všetky hrany viditeľné spredu pokryté lesklým PVC lemom, Predné časti sa otvárajú smerom nadol, Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Nábytok na vlastnú montáž |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Počet dverí: | 2 dvere/dverí |
| Štýl: | Moderné |
| Farba dverí: | Čierna |
| Police: | Nie |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Predmontované: | Nie |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Vrchný náter: | Čierna |
| Hĺbka: | 450 mm |
| Výška: | 430 mm |
| Šírka: | 1800 mm |
| Hmotnosť prvého balenia: | 33,5 kg |
| Rozmery druhého balenia: | 103 x 40 x 5,5 cm |
| Rozmery prvého balenia: | 176,5 x 50 x 10 cm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 45 kg |
| Hmotnosť druhého balenia: | 11,5 kg |
| Počet obalových krabíc: | 2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
