Cama RTV skrinka Volare 200 x 39 x 49 cm čierna/san sebastian + krb
Kód: STVCMMZPM0317Podrobný popis
Cama RTV skrinka Volare 200 x 39 x 49 cm čierna/san sebastian + krb| Police | Nie |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Zásuvky | Nie |
| Vrchný náter | Čierna |
| Počet nôh | 6 noha/nohy |
| Predný materiál | Drevotrieskové dosky |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF), Drevotrieskové dosky, MDF, drevotrieskové dosky |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Štýl | Moderné |
| Kolekcia | VOLARE |
| Materiál povrchu | laminát |
| Typ povrchovej úpravy | Matný |
| Farba rámčeka | Čierna |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Matný |
| Predmontované | Nie |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Počet dverí | 2 dvere/dverí |
| Farba dverí | San sebastian |
| Hrúbka dosky stola | 1,6 cm |
| Výška nôh | 14 cm |
| Výška | 490 mm |
| Hĺbka | 390 mm |
| Šírka | 2000 mm |
| Funkcia vykurovania | 16 - 28℃ |
| Zábradlia | Nie |
| Menovitý výkon | 1400-1600 W |
| Elektrický krb | Áno |
| Správa napájania | 220-240V~ 50Hz |
| Farby plameňov | Červená, modrá, fialová/ružová |
| Materiál nožičiek | Plast |
| Upozornenia | Assembly must be carried out in accordance with the instructions, using the appropriate tools., Avoid contact with water and moisture., Regularly check the stability and use the product safely. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tables and cabinets for RTV equipment |
|---|---|
| EAN: | 5903815009808 |
| Police: | Nie |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Zásuvky: | Nie |
| Vrchný náter: | Čierna |
| Počet nôh: | 6 noha/nohy |
| Predný materiál: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF), Drevotrieskové dosky, MDF, drevotrieskové dosky |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Štýl: | Moderné |
| Kolekcia: | VOLARE |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Typ povrchovej úpravy: | Matný |
| Farba rámčeka: | Čierna |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Matný |
| Predmontované: | Nie |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Počet dverí: | 2 dvere/dverí |
| Farba dverí: | San sebastian |
| Hrúbka dosky stola: | 1,6 cm |
| Výška nôh: | 14 cm |
| Výška: | 490 mm |
| Hĺbka: | 390 mm |
| Šírka: | 2000 mm |
| Funkcia vykurovania: | 16 - 28℃ |
| Zábradlia: | Nie |
| Menovitý výkon: | 1400-1600 W |
| Elektrický krb: | Áno |
| Správa napájania: | 220-240V~ 50Hz |
| Farby plameňov: | Červená, modrá, fialová/ružová |
| Materiál nožičiek: | Plast |
| Upozornenia: | Assembly must be carried out in accordance with the instructions, using the appropriate tools., Avoid contact with water and moisture., Regularly check the stability and use the product safely. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
