Cama SOHO 201009 stolík pre TV a zábavné centrá 1 police/políc
Kód: STVCMMZPM0382Podrobný popis
Cama SOHO 201009 stolík pre TV a zábavné centrá 1 police/políc| Počet políc | 1 police/políc |
| Vnútorná farba | Čierna |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Farba rámčeka | Kašmír |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Matný |
| Materiál povrchu poličiek | laminát |
| Typ povrchovej úpravy | Matný |
| Kolekcia | SOHO |
| Materiál povrchu | laminát |
| Farba police | Čierna |
| Predný materiál | Drevotrieskové dosky |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Farba dverí | Kašmír |
| Vrchný náter | Kašmír |
| Dostupné možnosti | Voliteľné osvetlenie, predávané samostatne |
| Zábradlia | Áno |
| Police | Áno |
| Otočné kolieska | Nie |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Predmontované | Nie |
| Počet dverí | 2 dvere/dverí |
| Štýl | Moderné |
| Materiál police | Drevotrieskové dosky |
| Typ povrchovej úpravy police | Matný |
| Zrkadlo | Nie |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Zásuvky | Nie |
| Farba rukoväti | Čierna |
| Šírka | 1800 mm |
| Výška | 370 mm |
| Hĺbka | 430 mm |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Počet obalových krabíc | 1 |
| Šírka balenia | 430 mm |
| Výška balenia | 70 mm |
| Typ balenia | Lepenka |
| Hĺbka balenia | 1935 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 31 kg |
| Množstvo (vnútorný kartón) | 1 kusov |
| Upozornenia | Be careful during installation not to damage edges or surfaces., Ensure the commode is stably positioned and possibly secured to the wall to avoid tipping over., Do not overload shelves or drawers to prevent damage. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tables and cabinets for RTV equipment |
|---|---|
| EAN: | 5903815011801 |
| Počet políc: | 1 police/políc |
| Vnútorná farba: | Čierna |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Farba rámčeka: | Kašmír |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Matný |
| Materiál povrchu poličiek: | laminát |
| Typ povrchovej úpravy: | Matný |
| Kolekcia: | SOHO |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Farba police: | Čierna |
| Predný materiál: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Farba dverí: | Kašmír |
| Vrchný náter: | Kašmír |
| Dostupné možnosti: | Voliteľné osvetlenie, predávané samostatne |
| Zábradlia: | Áno |
| Police: | Áno |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Predmontované: | Nie |
| Počet dverí: | 2 dvere/dverí |
| Štýl: | Moderné |
| Materiál police: | Drevotrieskové dosky |
| Typ povrchovej úpravy police: | Matný |
| Zrkadlo: | Nie |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Zásuvky: | Nie |
| Farba rukoväti: | Čierna |
| Šírka: | 1800 mm |
| Výška: | 370 mm |
| Hĺbka: | 430 mm |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Počet obalových krabíc: | 1 |
| Šírka balenia: | 430 mm |
| Výška balenia: | 70 mm |
| Typ balenia: | Lepenka |
| Hĺbka balenia: | 1935 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 31 kg |
| Množstvo (vnútorný kartón): | 1 kusov |
| Upozornenia: | Be careful during installation not to damage edges or surfaces., Ensure the commode is stably positioned and possibly secured to the wall to avoid tipping over., Do not overload shelves or drawers to prevent damage. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
