Cama SOHO 201029 stolík pre TV a zábavné centrá 1 police/políc
Kód: STVCMMZPM0383Podrobný popis
Cama SOHO 201029 stolík pre TV a zábavné centrá 1 police/políc| Vnútorná farba | Čierna |
| Police | Áno |
| Typ povrchovej úpravy police | Matný |
| Počet políc | 1 police/políc |
| Farba rámčeka | Kašmír |
| Zrkadlo | Nie |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Zásuvky | Nie |
| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Predmontované | Nie |
| Materiál police | Drevotrieskové dosky |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Predný materiál | Drevotrieskové dosky |
| Farba police | Čierna |
| Farba rukoväte | Čierna |
| Počet dverí | 2 dvere/dverí |
| Štýl | Moderné |
| Farba dverí | Kašmír |
| Materiál povrchu poličiek | laminát |
| Dostupné možnosti | Voliteľné osvetlenie, predávané samostatne |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Matný |
| Zábradlia | Áno |
| Vrchný náter | Kašmír |
| Typ povrchovej úpravy | Matný |
| Kolekcia | SOHO |
| Otočné kolieska | Nie |
| Materiál povrchu | laminát |
| Šírka | 1400 mm |
| Hĺbka | 430 mm |
| Výška | 370 mm |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Výška balenia | 80 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 26 kg |
| Hĺbka balenia | 1435 mm |
| Typ balenia | Kartón |
| Množstvo (vnútorný kartón) | 1 kusov |
| Počet obalových krabíc | 1 |
| Šírka balenia | 425 mm |
| Upozornenia | Ensure the commode is stably positioned and possibly secured to the wall to avoid tipping over., Be careful during installation not to damage edges or surfaces., Do not overload shelves or drawers to prevent damage. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tables and cabinets for RTV equipment |
|---|---|
| EAN: | 5903815011818 |
| Vnútorná farba: | Čierna |
| Police: | Áno |
| Typ povrchovej úpravy police: | Matný |
| Počet políc: | 1 police/políc |
| Farba rámčeka: | Kašmír |
| Zrkadlo: | Nie |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Zásuvky: | Nie |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Predmontované: | Nie |
| Materiál police: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Predný materiál: | Drevotrieskové dosky |
| Farba police: | Čierna |
| Farba rukoväte: | Čierna |
| Počet dverí: | 2 dvere/dverí |
| Štýl: | Moderné |
| Farba dverí: | Kašmír |
| Materiál povrchu poličiek: | laminát |
| Dostupné možnosti: | Voliteľné osvetlenie, predávané samostatne |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Matný |
| Zábradlia: | Áno |
| Vrchný náter: | Kašmír |
| Typ povrchovej úpravy: | Matný |
| Kolekcia: | SOHO |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Šírka: | 1400 mm |
| Hĺbka: | 430 mm |
| Výška: | 370 mm |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Výška balenia: | 80 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 26 kg |
| Hĺbka balenia: | 1435 mm |
| Typ balenia: | Kartón |
| Množstvo (vnútorný kartón): | 1 kusov |
| Počet obalových krabíc: | 1 |
| Šírka balenia: | 425 mm |
| Upozornenia: | Ensure the commode is stably positioned and possibly secured to the wall to avoid tipping over., Be careful during installation not to damage edges or surfaces., Do not overload shelves or drawers to prevent damage. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
