Cama TORO200 CZ/SZ stolík pre TV a zábavné centrá 2 police/políc
Kód: STVCMMZPM0114Podrobný popis
Cama TORO200 CZ/SZ stolík pre TV a zábavné centrá 2 police/políc| Materiál dverí | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Ďalšie informácie | Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Predný panel smerom nahor (bez otvárania) otváranie smerom nadol, Nábytok na vlastnú montáž, Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), Fronty bez rukoväte, Kostra (vrchná časť, boky): 16 mm matná laminovaná drevotrieska, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Predný panel a lišta: 16 mm fóliovaná MDF s vysokým leskom |
| Farba police | Priehľadná |
| Police | Áno |
| Typ povrchovej úpravy | Matný |
| Farba rámčeka | Čierna |
| Uchytenie dverí | Nožnicový pobyt |
| Kolekcia | TORO |
| Počet políc | 2 police/políc |
| Materiál povrchu rámu | laminát |
| Materiál povrchu | laminát |
| Predmontované | Nie |
| Materiál police | Sklo |
| Materiál povrchu dvierok | Fólie |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Zásuvky | Nie |
| Predný materiál | Drevotrieskové dosky |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Vrchný náter | Čierna |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Počet dverí | 1 dvere/dverí |
| Hrúbka nábytkovej dosky | 16 mm |
| Farba dverí | Šedá |
| Štýl | Moderné |
| Šírka | 2000 mm |
| Hĺbka | 350 mm |
| Výška | 410 mm |
| Počet obalových krabíc | 1 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tables and cabinets for RTV equipment |
|---|---|
| EAN: | 5903815004629 |
| Materiál dverí: | Stredne tvrdá drevovláknitá doska (MDF) |
| Ďalšie informácie: | Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť., Dostupné farby podsvietenia: studená biela, červená, modrá, zelená, Predný panel smerom nahor (bez otvárania) otváranie smerom nadol, Nábytok na vlastnú montáž, Voliteľné osvetlenie políc LED (za príplatok), Fronty bez rukoväte, Kostra (vrchná časť, boky): 16 mm matná laminovaná drevotrieska, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Predný panel a lišta: 16 mm fóliovaná MDF s vysokým leskom |
| Farba police: | Priehľadná |
| Police: | Áno |
| Typ povrchovej úpravy: | Matný |
| Farba rámčeka: | Čierna |
| Uchytenie dverí: | Nožnicový pobyt |
| Kolekcia: | TORO |
| Počet políc: | 2 police/políc |
| Materiál povrchu rámu: | laminát |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Predmontované: | Nie |
| Materiál police: | Sklo |
| Materiál povrchu dvierok: | Fólie |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Zásuvky: | Nie |
| Predný materiál: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Vrchný náter: | Čierna |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Počet dverí: | 1 dvere/dverí |
| Hrúbka nábytkovej dosky: | 16 mm |
| Farba dverí: | Šedá |
| Štýl: | Moderné |
| Šírka: | 2000 mm |
| Hĺbka: | 350 mm |
| Výška: | 410 mm |
| Počet obalových krabíc: | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
