EF ONDA RTV skrinka 180,5x40xH58,39 zelená (stojaca alebo nástenná)
Kód: STVCMMZPM0301Podrobný popis
EF ONDA RTV skrinka 180,5x40xH58,39 zelená (stojaca alebo nástenná)| Nastavte obsah | Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Nohy, Návod na montáž x 1, TV skrinka x 1 |
| Ďalšie informácie | Nábytok na vlastnú montáž, Fronty bez rukoväte, Fotografie súprav ukazujú vzorové usporiadanie s iným nábytkom z kolekcie. Ostatné kusy sú k dispozícii na predaj samostatne., Závesy s tichým zatváraním, Prázdna závesná alebo stojaca skrinka, Čelá vyčnievajú nad pracovnú dosku |
| Počet políc | 1 police/políc |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Matný |
| Osvetlenie | Voliteľné, predáva sa samostatne |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Farba rámčeka | Zelená |
| Predný materiál | Drevotrieskové dosky |
| Farba dverí | Zelená |
| Materiál police | Sklo |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Farba nohy | Čierna |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Otočné kolieska | Nie |
| Povrchový materiál dosky stola | laminát |
| Kolekcia | ONDA |
| Materiál povrchu poličiek | laminát |
| Typ povrchovej úpravy | Matný |
| Predmontované | Nie |
| Vrchný náter | Artisan dub |
| Materiál dverí | MDF |
| Zrkadlo | Nie |
| Počet dverí | 2 dvere/dverí |
| Štýl | Moderné |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Zásuvky | Nie |
| Typ povrchu | Texturovaný povrch |
| Materiál nožičiek | Kov |
| Systém otvárania dvierok | Vyťahovací |
| Výška | 580 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Výška nôh | 19 cm |
| Šírka | 1805 mm |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Počet balení | 1 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tables and cabinets for RTV equipment |
|---|---|
| EAN: | 5903815009341 |
| Nastavte obsah: | Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Nohy, Návod na montáž x 1, TV skrinka x 1 |
| Ďalšie informácie: | Nábytok na vlastnú montáž, Fronty bez rukoväte, Fotografie súprav ukazujú vzorové usporiadanie s iným nábytkom z kolekcie. Ostatné kusy sú k dispozícii na predaj samostatne., Závesy s tichým zatváraním, Prázdna závesná alebo stojaca skrinka, Čelá vyčnievajú nad pracovnú dosku |
| Počet políc: | 1 police/políc |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Matný |
| Osvetlenie: | Voliteľné, predáva sa samostatne |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Farba rámčeka: | Zelená |
| Predný materiál: | Drevotrieskové dosky |
| Farba dverí: | Zelená |
| Materiál police: | Sklo |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Farba nohy: | Čierna |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Povrchový materiál dosky stola: | laminát |
| Kolekcia: | ONDA |
| Materiál povrchu poličiek: | laminát |
| Typ povrchovej úpravy: | Matný |
| Predmontované: | Nie |
| Vrchný náter: | Artisan dub |
| Materiál dverí: | MDF |
| Zrkadlo: | Nie |
| Počet dverí: | 2 dvere/dverí |
| Štýl: | Moderné |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Zásuvky: | Nie |
| Typ povrchu: | Texturovaný povrch |
| Materiál nožičiek: | Kov |
| Systém otvárania dvierok: | Vyťahovací |
| Výška: | 580 mm |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Výška nôh: | 19 cm |
| Šírka: | 1805 mm |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Počet balení: | 1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
