RTV EVA skrinka s elektrickým krbom 180x40x52 cm biela/lesklá biela
Kód: STVCMMZPM0217Podrobný popis
RTV EVA skrinka s elektrickým krbom 180x40x52 cm biela/lesklá biela| Nastavte obsah | Návod na montáž x 1, TV skrinka x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1 |
| Typ povrchu | Hladký |
| Ďalšie informácie | Nábytok na vlastnú montáž, Fronty bez rukoväte, Farby plameňa: červená, modrá, fialová/ružová, Vybavené elektrickým krbom, Funkcia vykurovania: 16-28 ℃ |
| Počet dverí | 2 dvere/dverí |
| Štýl | Moderné |
| Materiál dverí | MDF |
| Osvetlenie | Voliteľné, predáva sa samostatne |
| Otočné kolieska | Nie |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Police | Nie |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Zásuvky | Nie |
| Typ povrchovej úpravy | Matný |
| Kolekcia | EVA |
| Vnútorná farba | Biela |
| Farba rámčeka | Biela |
| Zrkadlo | Nie |
| Vrchný náter | Biela |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Farba dverí | Biela |
| Systém otvárania dvierok | Vyťahovací |
| Predmontované | Nie |
| Hrúbka dverí | 1,6 cm |
| Výška | 520 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Šírka | 1800 mm |
| Hrúbka dosky (max) | 3,2 cm |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Energetické požiadavky | 220 - 240 V, 50 Hz |
| Menovitý výkon | 1400-1600 W |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tables and cabinets for RTV equipment |
|---|---|
| EAN: | 5903815007385 |
| Nastavte obsah: | Návod na montáž x 1, TV skrinka x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1 |
| Typ povrchu: | Hladký |
| Ďalšie informácie: | Nábytok na vlastnú montáž, Fronty bez rukoväte, Farby plameňa: červená, modrá, fialová/ružová, Vybavené elektrickým krbom, Funkcia vykurovania: 16-28 ℃ |
| Počet dverí: | 2 dvere/dverí |
| Štýl: | Moderné |
| Materiál dverí: | MDF |
| Osvetlenie: | Voliteľné, predáva sa samostatne |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Police: | Nie |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Zásuvky: | Nie |
| Typ povrchovej úpravy: | Matný |
| Kolekcia: | EVA |
| Vnútorná farba: | Biela |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Zrkadlo: | Nie |
| Vrchný náter: | Biela |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Farba dverí: | Biela |
| Systém otvárania dvierok: | Vyťahovací |
| Predmontované: | Nie |
| Hrúbka dverí: | 1,6 cm |
| Výška: | 520 mm |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Šírka: | 1800 mm |
| Hrúbka dosky (max): | 3,2 cm |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Energetické požiadavky: | 220 - 240 V, 50 Hz |
| Menovitý výkon: | 1400-1600 W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
