RTV GRANERO + krbová skriňa 200x56,7x35 dub wotan
Kód: STVCMMZPM0250Podrobný popis
RTV GRANERO + krbová skriňa 200x56,7x35 dub wotan| Nastavte obsah | Krb x1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Návod na montáž x 1, TV skrinka x 1 |
| Otočné kolieska | Nie |
| Farba rámčeka | Dub wotan |
| Vnútorná farba | Wotanov dub |
| Počet políc | 2 police/políc |
| Počet dverí | 2 dvere/dverí |
| Farba dverí | Dub wotan |
| Štýl | Moderné |
| Ďalšie informácie | Fronty bez rukoväte, Nábytok na vlastnú montáž, Funkcia vykurovania: 16-28 ℃, Fotografie súprav ukazujú vzorové usporiadanie s iným nábytkom z kolekcie. Ostatné kusy sú k dispozícii na predaj samostatne., Farby plameňa: červená, modrá, fialová/ružová, Vybavené elektrickým krbom, Posuvný systém LOFT LAGUNA |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Matný |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Zásuvky | Nie |
| Materiál police | Drevotrieskové dosky |
| Systém otvárania dvierok | Posúvanie |
| Vrchný náter | Dub wotan |
| Zrkadlo | Nie |
| Typ povrchu | Texturovaný povrch |
| Police | Áno |
| Osvetlenie | Voliteľné, predáva sa samostatne |
| Materiál dverí | MDF |
| Typ povrchovej úpravy | Matný |
| Kolekcia | GRANERO |
| Predmontované | Nie |
| Povrchový materiál | Laminát |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Farba police | Wotanov dub |
| Predný materiál | Drevotrieskové dosky |
| Šírka | 2000 mm |
| Hmotnosť tretieho balenia | 12 kg |
| Výška | 567 mm |
| Hĺbka | 350 mm |
| Rozmery druhého balenia | 63,5 x 39,5 x 10 cm |
| Hmotnosť prvého balenia | 33 kg |
| Hmotnosť druhého balenia | 15 kg |
| Rozmery prvého balenia | 204,5 x 41 x 7 cm |
| Počet balení | 3 |
| Rozmery tretieho balenia | 87,5 x 42,5 x 18,5 cm |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Hrúbka dverí | 1,6 cm |
| Energetické požiadavky | 220 - 240 V, 50 Hz |
| Menovitý výkon | 1400-1600 W |
| Upozornenia | Avoid contact with water and moisture., Regularly check the stability and use the product safely., Assembly must be carried out in accordance with the instructions, using the appropriate tools. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tables and cabinets for RTV equipment |
|---|---|
| EAN: | 5903815007439 |
| Nastavte obsah: | Krb x1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Návod na montáž x 1, TV skrinka x 1 |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Farba rámčeka: | Dub wotan |
| Vnútorná farba: | Wotanov dub |
| Počet políc: | 2 police/políc |
| Počet dverí: | 2 dvere/dverí |
| Farba dverí: | Dub wotan |
| Štýl: | Moderné |
| Ďalšie informácie: | Fronty bez rukoväte, Nábytok na vlastnú montáž, Funkcia vykurovania: 16-28 ℃, Fotografie súprav ukazujú vzorové usporiadanie s iným nábytkom z kolekcie. Ostatné kusy sú k dispozícii na predaj samostatne., Farby plameňa: červená, modrá, fialová/ružová, Vybavené elektrickým krbom, Posuvný systém LOFT LAGUNA |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Matný |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Zásuvky: | Nie |
| Materiál police: | Drevotrieskové dosky |
| Systém otvárania dvierok: | Posúvanie |
| Vrchný náter: | Dub wotan |
| Zrkadlo: | Nie |
| Typ povrchu: | Texturovaný povrch |
| Police: | Áno |
| Osvetlenie: | Voliteľné, predáva sa samostatne |
| Materiál dverí: | MDF |
| Typ povrchovej úpravy: | Matný |
| Kolekcia: | GRANERO |
| Predmontované: | Nie |
| Povrchový materiál: | Laminát |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Farba police: | Wotanov dub |
| Predný materiál: | Drevotrieskové dosky |
| Šírka: | 2000 mm |
| Hmotnosť tretieho balenia: | 12 kg |
| Výška: | 567 mm |
| Hĺbka: | 350 mm |
| Rozmery druhého balenia: | 63,5 x 39,5 x 10 cm |
| Hmotnosť prvého balenia: | 33 kg |
| Hmotnosť druhého balenia: | 15 kg |
| Rozmery prvého balenia: | 204,5 x 41 x 7 cm |
| Počet balení: | 3 |
| Rozmery tretieho balenia: | 87,5 x 42,5 x 18,5 cm |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Hrúbka dverí: | 1,6 cm |
| Energetické požiadavky: | 220 - 240 V, 50 Hz |
| Menovitý výkon: | 1400-1600 W |
| Upozornenia: | Avoid contact with water and moisture., Regularly check the stability and use the product safely., Assembly must be carried out in accordance with the instructions, using the appropriate tools. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
