RTV skrinka PAFOS EF s elektrickým krbom 180x42x49 čierna matná
Kód: STVCMMZPM0229Podrobný popis
RTV skrinka PAFOS EF s elektrickým krbom 180x42x49 čierna matná| Nastavte obsah | Návod na montáž x 1, TV skrinka x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1 |
| Predný materiál | Drevotrieskové dosky |
| Typ povrchovej úpravy | Matný |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Ďalšie informácie | Farby plameňa: červená, modrá, fialová/ružová, Vybavené elektrickým krbom, Fronty bez rukoväte, Nábytok na vlastnú montáž, Funkcia vykurovania: 16-28 ℃ |
| Materiál dverí | MDF |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Matný |
| Vnútorná farba | Čierna |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Vrchný náter | Čierna |
| Systém otvárania dvierok | Vyťahovací |
| Zrkadlo | Nie |
| Farba dverí | Čierna |
| Povrchový materiál dosky stola | laminát |
| Otočné kolieska | Nie |
| Materiál povrchu dvierok | Fólie |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Zásuvky | Nie |
| Predmontované | Nie |
| Farba rámčeka | Čierna |
| Osvetlenie | Voliteľné, predáva sa samostatne |
| Počet dverí | 2 dvere/dverí |
| Štýl | Moderné |
| Materiál nožičiek | Plastové |
| Hrúbka dverí | 1,6 cm |
| Šírka | 1800 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Výška | 490 mm |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Menovitý výkon | 1400-1600 W |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tables and cabinets for RTV equipment |
|---|---|
| EAN: | 5903815006869 |
| Nastavte obsah: | Návod na montáž x 1, TV skrinka x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1 |
| Predný materiál: | Drevotrieskové dosky |
| Typ povrchovej úpravy: | Matný |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Ďalšie informácie: | Farby plameňa: červená, modrá, fialová/ružová, Vybavené elektrickým krbom, Fronty bez rukoväte, Nábytok na vlastnú montáž, Funkcia vykurovania: 16-28 ℃ |
| Materiál dverí: | MDF |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Matný |
| Vnútorná farba: | Čierna |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Vrchný náter: | Čierna |
| Systém otvárania dvierok: | Vyťahovací |
| Zrkadlo: | Nie |
| Farba dverí: | Čierna |
| Povrchový materiál dosky stola: | laminát |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Materiál povrchu dvierok: | Fólie |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Zásuvky: | Nie |
| Predmontované: | Nie |
| Farba rámčeka: | Čierna |
| Osvetlenie: | Voliteľné, predáva sa samostatne |
| Počet dverí: | 2 dvere/dverí |
| Štýl: | Moderné |
| Materiál nožičiek: | Plastové |
| Hrúbka dverí: | 1,6 cm |
| Šírka: | 1800 mm |
| Hĺbka: | 420 mm |
| Výška: | 490 mm |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Menovitý výkon: | 1400-1600 W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
