RTV skrinka ROVA s elektrickým krbom 190x37x48 biela/lesklá biela
Kód: STVCMMZPM0230Podrobný popis
RTV skrinka ROVA s elektrickým krbom 190x37x48 biela/lesklá biela| Nastavte obsah | Krb x1, Návod na montáž x 1, TV skrinka x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1 |
| Materiál dverí | MDF |
| Ďalšie informácie | Nábytok na vlastnú montáž, Farby plameňa: červená, modrá, fialová/ružová, Vybavené elektrickým krbom, Funkcia vykurovania: 16-28 ℃ |
| Kolekcia | ROVA |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Typ povrchovej úpravy | Matný |
| Osvetlenie | Voliteľné, predáva sa samostatne |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Zásuvky | Nie |
| Materiál rukoväte | Plastové |
| Zábradlia | Áno |
| Predný materiál | Sklo |
| Typ povrchu | Hladký |
| Farba rámčeka | Biela |
| Otočné kolieska | Nie |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Predmontované | Nie |
| Vrchný náter | Priehľadná |
| Počet dverí | 2 dvere/dverí |
| Štýl | Moderné |
| Zrkadlo | Nie |
| Systém otvárania dvierok | Ťahom nadol |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Vnútorná farba | Biela |
| Farba dverí | Biela |
| Hrúbka dosky stola | 8 mm |
| Hrúbka dverí | 1,6 cm |
| Šírka | 1900 mm |
| Výška | 480 mm |
| Hĺbka | 370 mm |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Menovitý výkon | 1400-1600 W |
| Hmotnosť druhého balenia | 12 kg |
| Hmotnosť prvého balenia | 42 kg |
| Rozmery druhého balenia | 87,5 x 42,5 x 18,5 cm |
| Rozmery prvého balenia | 202 x 43 x 12 cm |
| Počet balení | 2 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tables and cabinets for RTV equipment |
|---|---|
| EAN: | 5903815006876 |
| Nastavte obsah: | Krb x1, Návod na montáž x 1, TV skrinka x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1 |
| Materiál dverí: | MDF |
| Ďalšie informácie: | Nábytok na vlastnú montáž, Farby plameňa: červená, modrá, fialová/ružová, Vybavené elektrickým krbom, Funkcia vykurovania: 16-28 ℃ |
| Kolekcia: | ROVA |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Typ povrchovej úpravy: | Matný |
| Osvetlenie: | Voliteľné, predáva sa samostatne |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Zásuvky: | Nie |
| Materiál rukoväte: | Plastové |
| Zábradlia: | Áno |
| Predný materiál: | Sklo |
| Typ povrchu: | Hladký |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Predmontované: | Nie |
| Vrchný náter: | Priehľadná |
| Počet dverí: | 2 dvere/dverí |
| Štýl: | Moderné |
| Zrkadlo: | Nie |
| Systém otvárania dvierok: | Ťahom nadol |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Vnútorná farba: | Biela |
| Farba dverí: | Biela |
| Hrúbka dosky stola: | 8 mm |
| Hrúbka dverí: | 1,6 cm |
| Šírka: | 1900 mm |
| Výška: | 480 mm |
| Hĺbka: | 370 mm |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Menovitý výkon: | 1400-1600 W |
| Hmotnosť druhého balenia: | 12 kg |
| Hmotnosť prvého balenia: | 42 kg |
| Rozmery druhého balenia: | 87,5 x 42,5 x 18,5 cm |
| Rozmery prvého balenia: | 202 x 43 x 12 cm |
| Počet balení: | 2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
