RTV skrinka SLIDE 200K s elektrickým krbom 200x40x37 cm v bielej lesklej farbe
Kód: STVCMMZPM0234Podrobný popis
RTV skrinka SLIDE 200K s elektrickým krbom 200x40x37 cm v bielej lesklej farbe| Nastavte obsah | Návod na montáž x 1, TV skrinka x 1, Krb x1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1 |
| Kolekcia | SLIDE |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Povrchový materiál dosky stola | laminát |
| Otočné kolieska | Nie |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Vrchný náter | Biela |
| Materiál dverí | MDF |
| Počet dverí | 2 dvere/dverí |
| Štýl | Moderné |
| Ďalšie informácie | Fronty bez rukoväte, Nábytok na vlastnú montáž, Funkcia vykurovania: 16-28 ℃, Farby plameňa: červená, modrá, fialová/ružová, Vybavené elektrickým krbom |
| Zrkadlo | Nie |
| Police | Nie |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Lesklý |
| Osvetlenie | Voliteľné, predáva sa samostatne |
| Predný materiál | Drevotrieskové dosky |
| Typ povrchu | Hladký |
| Systém otvárania dvierok | Ťahom nadol |
| Farba rámčeka | Biela |
| Typ povrchovej úpravy | Lesklý |
| Zásuvky | Nie |
| Vnútorná farba | Biela |
| Predmontované | Nie |
| Farba dverí | Biela |
| Typ povrchovej úpravy dvierok | Lesklý |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Šírka | 2000 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Hrúbka dverí | 1,6 cm |
| Výška | 370 mm |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Menovitý výkon | 1400-1600 W |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tables and cabinets for RTV equipment |
|---|---|
| EAN: | 5903815007019 |
| Nastavte obsah: | Návod na montáž x 1, TV skrinka x 1, Krb x1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1 |
| Kolekcia: | SLIDE |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Povrchový materiál dosky stola: | laminát |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Vrchný náter: | Biela |
| Materiál dverí: | MDF |
| Počet dverí: | 2 dvere/dverí |
| Štýl: | Moderné |
| Ďalšie informácie: | Fronty bez rukoväte, Nábytok na vlastnú montáž, Funkcia vykurovania: 16-28 ℃, Farby plameňa: červená, modrá, fialová/ružová, Vybavené elektrickým krbom |
| Zrkadlo: | Nie |
| Police: | Nie |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Lesklý |
| Osvetlenie: | Voliteľné, predáva sa samostatne |
| Predný materiál: | Drevotrieskové dosky |
| Typ povrchu: | Hladký |
| Systém otvárania dvierok: | Ťahom nadol |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Typ povrchovej úpravy: | Lesklý |
| Zásuvky: | Nie |
| Vnútorná farba: | Biela |
| Predmontované: | Nie |
| Farba dverí: | Biela |
| Typ povrchovej úpravy dvierok: | Lesklý |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Šírka: | 2000 mm |
| Hĺbka: | 400 mm |
| Hrúbka dverí: | 1,6 cm |
| Výška: | 370 mm |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Menovitý výkon: | 1400-1600 W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
