Lenovo Tab Mediatek Helio G85 64 GB 25,6 cm (10.1") 4 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 14 Šedá
Kód: TABLEVTZA0245Podrobný popis
Lenovo Tab Mediatek Helio G85 64 GB 25,6 cm (10.1") 4 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 14 Šedá| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet portov USB 2.0 typu C | 1 |
| 3,5 mm konektor | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Podpora aplikácií Google | Google Maps, Google Chrome, Google Play, Google Photos, Gmail, Google Music, Google Drive, Google Meet, YouTube |
| Galileo | Áno |
| Hall senzor | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| GPS | Áno |
| GLONASS | Áno |
| Záručný list | Áno |
| Puzdro na tablet v balení | Áno |
| Stručný návod | Áno |
| Stylus | Nie |
| Výška | 90 mm |
| Hmotnosť | 500 g |
| Šírka | 235,7 mm |
| Hĺbka | 54,5 mm |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Nie |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1200 px |
| Typ HD rozlíšenia | WUXGA |
| Uhlopriečka displeja | 25,6 cm (10.1") |
| Technológia zobrazenia | LCD/TFT |
| Natívny pomer strán | 16:10 |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Jas displeja | 400 cd/m² |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Model procesoru | Helio G85 |
| Boost frekvencia procesora | 2 GHz |
| Typ procesoru | MediaTek |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Výrobca procesoru | MediaTek |
| Vnútorná pamäť | 4 GB |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 64 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash) |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Počet mikrofónov | 1 |
| Dolby technológie | Dolby Atmos |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Typ zadnej kamery | Jeden fotoaparát |
| Automatické zaostrovanie | Áno |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 8 MP |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 5 MP |
| Wi-Fi štandardy | 802.11b, 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Nie |
| Pripojenie k mobilnej sieti | Nie |
| Typ SIM karty | Nie |
| Bluetooth | Áno |
| Farba | Šedá |
| Typ zariadenia | Mobilný tablet |
| Formát | Tablet |
| Farba názov | Luna Grey |
| Poskytovaný OS | Android 14 |
| Platforma | Android |
| Kapacita batérie | 5100 mAh |
| Vrátane batérií | Áno |
| Doba prehrávania videa | 9,5 h |
| Doba v pohotovostnom režime | 1000 h |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Typ batérie | Lítium polymér (lipo) |
| Trieda energetickej účinnosti | D |
| Rodina grafickej karty | ARM |
| Grafická karta | Mali-G52 MC2 |
| Rozpoznávanie tvárí | Áno |
| Upozornenia | Avoid contact with liquid., Do not expose to high temperatures., Dispose of according to local electronic waste regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablets |
|---|---|
| EAN: | 198154670764 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet portov USB 2.0 typu C: | 1 |
| 3,5 mm konektor: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Podpora aplikácií Google: | Google Maps, Google Chrome, Google Play, Google Photos, Gmail, Google Music, Google Drive, Google Meet, YouTube |
| Galileo: | Áno |
| Hall senzor: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| GPS: | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| Záručný list: | Áno |
| Puzdro na tablet v balení: | Áno |
| Stručný návod: | Áno |
| Stylus: | Nie |
| Výška: | 90 mm |
| Hmotnosť: | 500 g |
| Šírka: | 235,7 mm |
| Hĺbka: | 54,5 mm |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Nie |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 px |
| Typ HD rozlíšenia: | WUXGA |
| Uhlopriečka displeja: | 25,6 cm (10.1") |
| Technológia zobrazenia: | LCD/TFT |
| Natívny pomer strán: | 16:10 |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Jas displeja: | 400 cd/m² |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Model procesoru: | Helio G85 |
| Boost frekvencia procesora: | 2 GHz |
| Typ procesoru: | MediaTek |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Výrobca procesoru: | MediaTek |
| Vnútorná pamäť: | 4 GB |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 64 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Počet mikrofónov: | 1 |
| Dolby technológie: | Dolby Atmos |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Typ zadnej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Automatické zaostrovanie: | Áno |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 8 MP |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 5 MP |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11b, 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| NFC: | Nie |
| Pripojenie k mobilnej sieti: | Nie |
| Typ SIM karty: | Nie |
| Bluetooth: | Áno |
| Farba: | Šedá |
| Typ zariadenia: | Mobilný tablet |
| Formát: | Tablet |
| Farba názov: | Luna Grey |
| Poskytovaný OS: | Android 14 |
| Platforma: | Android |
| Kapacita batérie: | 5100 mAh |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Doba prehrávania videa: | 9,5 h |
| Doba v pohotovostnom režime: | 1000 h |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo) |
| Trieda energetickej účinnosti: | D |
| Rodina grafickej karty: | ARM |
| Grafická karta: | Mali-G52 MC2 |
| Rozpoznávanie tvárí: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid contact with liquid., Do not expose to high temperatures., Dispose of according to local electronic waste regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
