Samsung Galaxy Tab A9 4G LTE-TDD & LTE-FDD 64 GB 22,1 cm (8.7") 4 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Grafit
Kód: TABSA1TZA0465Podrobný popis
Samsung Galaxy Tab A9 4G LTE-TDD & LTE-FDD 64 GB 22,1 cm (8.7") 4 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Grafit| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón | Áno |
| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| Pripojenie slúchadiel | 3,5 mm |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Senzor priblíženia | Áno |
| BeiDou | Áno |
| Galileo | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS) | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| GLONASS | Áno |
| GPS | Áno |
| Asistované GPS (A-GPS) | Nie |
| Hĺbka | 8 mm |
| Šírka | 124,7 mm |
| Výška | 211 mm |
| Hmotnosť | 332 g |
| Uhlopriečka displeja | 22,1 cm (8.7") |
| Typ panelu | TFT |
| Počet farieb displeja | 16 miliónov farieb |
| Typ HD rozlíšenia | WXGA+ |
| Rozlíšenie displeja | 1340 x 800 px |
| Boost frekvencia procesora | 2,2 GHz |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Frekvencia procesora | 2 GHz |
| Vnútorná pamäť | 4 GB |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 64 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash) |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty | 1 TB |
| Užívateľská pamäť | 44,8 GB |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Výkon reproduktoru | 1 W |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname | 1920x1080@60fps |
| Režimy nahrávania videa | 1080p |
| Maximálne rozlíšenie videa | 1920 x 1080 px |
| Typ zadnej kamery | Jeden fotoaparát |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 8 MP |
| Automatické zaostrovanie | Áno |
| Rýchlosť záznamu videa | 60 fps |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 2 MP |
| Pripojenie k mobilnej sieti | Áno |
| Podpora frekvenčného pásma 3G | 2100 MHz, 900, 1900, 850 |
| Wi-Fi štandardy | 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podporované 4G pásma | 2100, 2300, 800, 1900, 1800, 2600 MHz, 900, 850, 2500, 700 |
| 4G štandardy | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Generácia mobilnej siete | 4G |
| Wi-Fi Direct | Áno |
| Formát | Tablet |
| Typ zariadenia | Mobilný tablet |
| Farba | Grafit |
| Platforma | Android |
| Vrátane batérií | Áno |
| Kapacita batérie | 5100 mAh |
| Podporované zvukové formáty | AMR, OGG, FLAC, MP3, RTX, MXMF, M4A, OTA, 3GA, RTTTL, IMY, AWB, MIDI, AAC, WAV, Stredné, OGA, XMF |
| Podporované video formáty | FLV, AVI, 3G2, MKV, M4V, MP4, WEBM, 3GP |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablets |
|---|---|
| EAN: | 8806095361543 |
| Kombinovaný portu pre slúchadlá/mikrofón: | Áno |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Pripojenie slúchadiel: | 3,5 mm |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Senzor priblíženia: | Áno |
| BeiDou: | Áno |
| Galileo: | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS): | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| GPS: | Áno |
| Asistované GPS (A-GPS): | Nie |
| Hĺbka: | 8 mm |
| Šírka: | 124,7 mm |
| Výška: | 211 mm |
| Hmotnosť: | 332 g |
| Uhlopriečka displeja: | 22,1 cm (8.7") |
| Typ panelu: | TFT |
| Počet farieb displeja: | 16 miliónov farieb |
| Typ HD rozlíšenia: | WXGA+ |
| Rozlíšenie displeja: | 1340 x 800 px |
| Boost frekvencia procesora: | 2,2 GHz |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Frekvencia procesora: | 2 GHz |
| Vnútorná pamäť: | 4 GB |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 64 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty: | 1 TB |
| Užívateľská pamäť: | 44,8 GB |
| Zvukový systém: | Dolby Atmos |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Výkon reproduktoru: | 1 W |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname: | 1920x1080@60fps |
| Režimy nahrávania videa: | 1080p |
| Maximálne rozlíšenie videa: | 1920 x 1080 px |
| Typ zadnej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 8 MP |
| Automatické zaostrovanie: | Áno |
| Rýchlosť záznamu videa: | 60 fps |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 2 MP |
| Pripojenie k mobilnej sieti: | Áno |
| Podpora frekvenčného pásma 3G: | 2100 MHz, 900, 1900, 850 |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podporované 4G pásma: | 2100, 2300, 800, 1900, 1800, 2600 MHz, 900, 850, 2500, 700 |
| 4G štandardy: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Generácia mobilnej siete: | 4G |
| Wi-Fi Direct: | Áno |
| Formát: | Tablet |
| Typ zariadenia: | Mobilný tablet |
| Farba: | Grafit |
| Platforma: | Android |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Kapacita batérie: | 5100 mAh |
| Podporované zvukové formáty: | AMR, OGG, FLAC, MP3, RTX, MXMF, M4A, OTA, 3GA, RTTTL, IMY, AWB, MIDI, AAC, WAV, Stredné, OGA, XMF |
| Podporované video formáty: | FLV, AVI, 3G2, MKV, M4V, MP4, WEBM, 3GP |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
