Kefa na vlasy s dlhou rukoväťou
Kód: LITSU2DOW0001Podrobný popis
Kefa na vlasy s dlhou rukoväťou| Farba | Modrá, Biela |
| Ergonomická rukoväť | Áno |
| Hmotnosť | 112 g |
| Dĺžka | 370 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Taking care of your appearance |
|---|---|
| EAN: | 4250629313456 |
| Farba: | Modrá, Biela |
| Ergonomická rukoväť: | Áno |
| Hmotnosť: | 112 g |
| Dĺžka: | 370 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
