Bialetti Rainbow 0,27 L Hliník, Termoplastik
Kód: AGDBLTEXP0050Podrobný popis
Bialetti Rainbow 0,27 L Hliník, Termoplastik| Množstvo | 1 |
| Materiál | Termoplastik, Hliník |
| Farba | Zelená |
| Je možné umývať v umývačke | Nie |
| Hlasitosť | 0,27 L |
| Výška | 220 mm |
| Priemer základne | 9,5 cm |
| Upozornenia | Always disconnect the device from the power supply before cleaning., Do not leave the device unattended during use., Follow the safety guidelines for safe use to avoid the risk of burns. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tea and coffee makers |
|---|---|
| EAN: | 8006363018517 |
| Množstvo: | 1 |
| Materiál: | Termoplastik, Hliník |
| Farba: | Zelená |
| Je možné umývať v umývačke: | Nie |
| Hlasitosť: | 0,27 L |
| Výška: | 220 mm |
| Priemer základne: | 9,5 cm |
| Upozornenia: | Always disconnect the device from the power supply before cleaning., Do not leave the device unattended during use., Follow the safety guidelines for safe use to avoid the risk of burns. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
