Feel-Maestro MR1660-200 ručný kávovar Kávovar na vrecúška 0,2 l Chróm
Kód: AGDMEOZAP0002Podrobný popis
Feel-Maestro MR1660-200 ručný kávovar Kávovar na vrecúška 0,2 l Chróm| Hodí sa pre typy varných dosiek | Plyn, Indukčná, Elektrický, Uzavretá doska, Keramický, Halogén |
| Hlasitosť | 100 ml |
| Materiál rukoväte | Termoplastik |
| Typ produktu | Kávovar |
| Chladený úchyt | Áno |
| Typ náplne kávy | Mletá káva |
| Farba | Strieborná |
| Výška | 145 mm |
| Hĺbka | 110 mm |
| Šírka | 85 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Do not leave the device unattended during use., Always disconnect the device from the power supply before cleaning., Follow the safety guidelines for safe use to avoid the risk of burns. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tea and coffee makers |
|---|---|
| EAN: | 4820096554722 |
| Hodí sa pre typy varných dosiek: | Plyn, Indukčná, Elektrický, Uzavretá doska, Keramický, Halogén |
| Hlasitosť: | 100 ml |
| Materiál rukoväte: | Termoplastik |
| Typ produktu: | Kávovar |
| Chladený úchyt: | Áno |
| Typ náplne kávy: | Mletá káva |
| Farba: | Strieborná |
| Výška: | 145 mm |
| Hĺbka: | 110 mm |
| Šírka: | 85 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Do not leave the device unattended during use., Always disconnect the device from the power supply before cleaning., Follow the safety guidelines for safe use to avoid the risk of burns. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
