Kávovar Bialetti New Venus 6 tz
Kód: AGDBLTZAP0014Podrobný popis
Kávovar Bialetti New Venus 6 tz| Objem hrnčeka | 50 ml |
| Kolekcia | Venus box |
| Základný materiál | Nerezová oceľ |
| Vhodné pre indukčné varné dosky | Áno |
| Materiál zvyšných dielov | Plast |
| Farba | Strieborná |
| Hlasitosť | 240 ml |
| Kapacita v pohároch | 6 šálok |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Upozornenia | Do not leave the device unattended during use., Follow the safety guidelines for safe use to avoid the risk of burns., Always disconnect the device from the power supply before cleaning. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tea and coffee makers |
|---|---|
| EAN: | 8006363028929 |
| Objem hrnčeka: | 50 ml |
| Kolekcia: | Venus box |
| Základný materiál: | Nerezová oceľ |
| Vhodné pre indukčné varné dosky: | Áno |
| Materiál zvyšných dielov: | Plast |
| Farba: | Strieborná |
| Hlasitosť: | 240 ml |
| Kapacita v pohároch: | 6 šálok |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Upozornenia: | Do not leave the device unattended during use., Follow the safety guidelines for safe use to avoid the risk of burns., Always disconnect the device from the power supply before cleaning. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
