GEFU MESSIMO teplomer na potraviny 10 - 120 °C Analógový
Kód: URPGEFTEB0007Podrobný popis
GEFU MESSIMO teplomer na potraviny 10 - 120 °C Analógový| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Hĺbka | 73 mm |
| Šírka | 73 mm |
| Výška | 130 mm |
| Je možné umývať v umývačke | Áno |
| Materiál | Nerezová oceľ |
| Model | Analóg |
| Teplotný rozsah (T-T) | 50 - 250 °F |
| Jednotky pre meranie teploty | F, °C |
| Farba | Nerezová oceľ, Čierna |
| Typ displeja | Analóg |
| Teplotný rozsah | 10 - 120 °C |
| Upozornenia | Keep the unit away from children., Do not dismantle the appliance yourself., Do not expose the device to extreme temperatures. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Thermometers |
|---|---|
| EAN: | 4006664218801 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Hĺbka: | 73 mm |
| Šírka: | 73 mm |
| Výška: | 130 mm |
| Je možné umývať v umývačke: | Áno |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Model: | Analóg |
| Teplotný rozsah (T-T): | 50 - 250 °F |
| Jednotky pre meranie teploty: | F, °C |
| Farba: | Nerezová oceľ, Čierna |
| Typ displeja: | Analóg |
| Teplotný rozsah: | 10 - 120 °C |
| Upozornenia: | Keep the unit away from children., Do not dismantle the appliance yourself., Do not expose the device to extreme temperatures. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
